Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
327913 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Najmniejsze mieszkanie świata, CD

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Procesja była,deszcz padał, a moje boskie ciało po wczorajszych imieninach Rodzicielki ledwo żyje; teoretycznie wszystko jest dokładnie tak jak tradycja nakazuje. Obiecałam że będzie wpis i słowa dotrzymam - pozwolicie tylko że w związku z powyższym będzie dużo zdjęć, mało opisów.
 
Tak jak już wcześniej wspominałam, loft(cik) ma być soft(cik)- czyli bez piwnicznych pajęczyn, zacieków i atmosfery mrożącej krew w żyłach. Postanowiłam stemperować szorstki charakter ( przyszłej) betonowej ściany i minimalistycznych mebli ciepłą podłogą oraz białym matowym gresem. Ten  ostatni na pierwszy rzut oka też wydaje się chłodny , ale odpowiednio oświetlony będzie rozpraszać światło, delikatnie je filtrować, dzięki temu złagodzi inne elementy. Zależało mi także na uzyskaniu jednolitej płaszczyzny podłóg i ścian, by optycznie je powiększyć- stąd pomysł na stworzenie białego "akwarium" w łazience poprzez zastosowanie białych płyt na podłodze i ścianach do wysokości 120cm. Powyżej- gres w betonowych szarościach, niezwykła mozaika i lustra odwracające uwagę od małej powierzchni podłogi. O własnie tak:
Kupiliśmy białe matowe płyty z serii ROCA FRESH i szare ALELUIA z linii Concrete. Obie super się sprawdziły, osobiście jestem zaskoczona naprawdę wysoką jakością gresu ROCA. Wygląda perfekcyjnie, w obróbce perfekcyjny. Ideał.
Tak, podniecam się gresem:D
W ramach ocieplacza podłoga z bielonego dębu ( tym razem ze względu na niewielką płaszczyznę zrezygnowałam z ulubionych szerokich desek i postawiłam na mniejsze lamelki) i mamy taki zestaw:

Pierwsze efekty pracy turbo- ekipy w łazience:


Tak prezentuje się gres CONRETE MASS w kuchni:


I gwóźdź programu- mozaika w łazience. To od niej zaczęła się cała pomarańczowa koncepcja;).


Ręcznie robiona mozaika  ARDEA RUBIN orange każdą kosteczkę ma inną. I każda jest piękna!

 
W kolejnym odcinku opowiem o betonowych perypetiach dzięki którym pozyskałam pierwsze siwe włosy na głowie, a przedsionki migotały mi przez dwa tygodnie niczym światła na wiejskiej dyskotece. Żeby nie było że nie ostrzegałam- osoby wrażliwe proszę o zażycie relanium przed czytaniem!

W międzyczasie polecam pomarańczowe inspiracje TU.

 


Komentarze (2)
autor:galla  dodano: 2013-05-31 | 18:33:39
Jesli te szare nad kibelkiem to ALELUIA z linii Concrete, to wygladaja rewelacyjnie.Mają lekki połysk czy mi sie wydaje?
Odpowiedź do galla
autor:majolika  dodano: 2013-06-05 | 18:47:36
W tym przypadku mamy całkowity mat, z lekko chropowatą fakturą- jest jeszcze ta sama płytka w opcji z satynowym wykończeniem, całkiem gładka.
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49704
Liczba wpisów:206869
Liczba komentarzy:874527
Liczba zdjęć:764823
Użytkownicy online:433