Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
330190 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Bądź człowiekiem, pomóż zwierzętom!

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani, jak co roku przyłączyłam się do akcji DDZ. Założenie jest takie, że każdy z zaproszonych daje to co może- więc nie ugotuję Wam obiadu, nie umyję okien, nie zaśpiewam ( to akurat bardzo dobrze się składa, wierzcie mi), ale pomogę urządzić Wasze mieszkanie lub dom. 

Przeczytajcie zatem o co chodzi, z czym to się je...i do roboty! Komentarze (4)
autor:w-lobeliach-2  dodano: 2014-12-07 | 20:01:18
A co mi tam.... napiszę. Fajnie, że są tacy ludzie jak Ty, którzy chcą zrobić coś dla innych.. Lubię zwierzęta ale uważam, że na świecie powinien być jakiś porządek, ład, hierarchia. Akcja ma sens według mnie ale tylko wtedy jeśli nie będzie głodnych, bitych i opuszczonych bez nadziei na przyszłość dzieci! To jest, dzieci, nasza przyszłość i dowód, że jesteśmy ludźmi. A nie dbanie o zwierzęta w sytuacji kiedy ludzie nie mają co jeść.Od tego jest forum wiec napisałem.
Odpowiedź do w-lobeliach-2
autor:angelasanok  dodano: 2014-12-07 | 21:16:03
Czyli jeśli inni nie dbają o własne dzieci to ja mam przestać dbać o swojego psa? Przecież niekiedy pieski mają lepiej niż niektóre dzieci. Jest to bardzo przykre i tak nie powinno być.
autor:majolika  dodano: 2014-12-08 | 15:01:56
Najważniejsze, żeby nie stać biernie i nie tracić czasu na takie rozważania;). Dla mnie nie ma znaczenia, czy pomagam człowiekowi, czy zwierzakowi, choć przyznaję- dla tych drugich mam więcej serca. Ale jak widzę istotę w potrzebie to po prostu robię co mogę, bez rozważania co ważniejsze, czy to dziecko, zwierzę, bezdomny, czy starsza pani której zabrakło na leki w aptece. Gdybym zaczęła się zastanawiać, rozdzielać wedle "zasług", dumać komu pomoc jest najpotrzebniejsza, to bym nic nie robiła- bo sama świata przecież nie zbawię. Jeśli komuś bardziej leży los dzieci, to nie ma na co czekać.
autor:martaiuki  dodano: 2014-12-08 | 19:45:49
ja akurat popieram całym sercem pomoc zwierzakom. Nie ma pomocy mniej lub bardziej ważnej. Liczy się idea, a mnie bardziej porusza los zwierzaków niż ludzi- czy to jest złe, że wole oddać podatek na schroniska dla zwierząt niz dla ludzi? Kazdy ma wybór, taki jest mój!
Pzdr.
Aby dodać komentarz musisz się zalogować - logowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się - rejestracja