Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
330190 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Cuda cuda ogłaszają! Sztuka na ścianę

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Długo szukałam tematu do świątecznego wpisu; wszystko wydawało mi się szare, smutne, mało radosne.Niegodne tego czasu rozpusty i dziecięcej radości;).

blog budowlany - mojabudowa.plNa szczęście, podczas poszukiwań jelonka idealnego (a kto zna się na jelonkach, ten wie że nie jest to takie proste), trafiłam na baśniowe tapety Cordonne. I powiem Wam, że to było prawdziwe "puch", lepsze nawet niż to Młynarskiej! Po nitce z kordonka dotarłam do prac Cataliny Estrady i wsiąkłam- bo jak tu się oprzeć rosyjskim baśniom podlanym Disneyem, mangą, Bollywood i Narnią?. 

blog budowlany - mojabudowa.plMłoda, kolumbijska artystka tworzy magiczne, bajkowe wzory zdolne ożywić każde wnętrze. Połączenie energetycznych barw, wirujących wzorów i folkowych inspiracji potrafi zahipnotyzować każdego sceptyka. Wzory Kataliny szybko zostały zauważone i przeniesione na tkaniny ( współpracuje m.in. z Paulem Smithem) oraz tapety dla wspomnianej już marki Cordonne . Zastanawiałam się, jak  i czy takie cuda się sprawdzą w "normalnych" wnętrzach-ale to była dosłownie chwilka. Gra gitara;). Więcej prac Cataliny znajdziecie u mnie na blogu. Tam też zobaczycie świąteczną kartkę, która nie doszła do skutku...może w przyszłym roku.

W tym, póki jeszcze jest, życzę Wam spełnienia marzeń i żeby nic się nie waliło, nie przeciekało i nie sypało. Niech moc budowlana będzie z Wami!
Aby dodać komentarz musisz się zalogować - logowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się - rejestracja