Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
330191 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Ku ukojeniu- sypialnia w fioletach

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jaka powinna wyglądać nasza sypialnia? Nim zadamy sobie pytanie o estetykę, powinniśmy pomyśleć o nastroju, jaki najchętniej byśmy w tym pomieszczeniu widzieli. 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Przy sypialni widocznej na wizualizacjach z Tandem Design przyświecał jeden cel: stworzenie miejsca w którym zrelaksowanie się i zapomnienie o codziennym zabieganiu będzie trwało sekundę. Czyli dokładnie tyle, ile trwa zamknięcie drzwi;).

Główne założenie- wyeksponować w pomieszczeniu wszystko to, co najpiękniejsze i sprzyjające wypoczynkowi. Duże okno z pięknym widokiem zyskało drewnianą "ramę", czyli fornirowaną ścianę która otula obłymi fragmentami sąsiednie ściany i pełni funkcjonalną rolę ( chowają się w niej panel-tracki, czyli ozdobne panele zamiast firanek). Dla wyeksponowania i podkreślenia najważniejszego mebla w pokoju, ściana za łóżkiem jest pokryta olbrzymim, tapicerowanym elementem. Łóżko obite taką samą tkaniną stanowi miękką wyspę na środku pomieszczenia i zachęca do odpoczynku- tym bardziej że leżąc na nim, można podziwiać najlepszy program na świecie. Naturalny;). 

blog budowlany - mojabudowa.pl

Zarówno łóżko, jak i tapicerowany zagłówek pochodzą z FABRYKI SYPIALNI, która realizuje nawet najbardziej niezwykłe zamówienia. W bardzo przyzwoitych cenach!

Ściana z drzwiami które zbyt mocno kontrastowały kolorem z jasnymi podłogami, pokryta została piękną, przestrzenną tapetą Eijfinger. Dzięki temu ciemna płaszczyzna skrzydła optycznie zniknęła.


Bardzo ważnym elementem w sypialni jest zestawienie odpowiednich kolorów. Naturalne materiały, ciepłe i miękkie faktury sprzyjają odpoczynkowi. Zrelaksować  się na pewno pomogą też kojące odcienie ziemi ( tu reprezentowane przez chłodny bez, miodowo- żółty odcień dębu i brąz z połyskującymi srebrnymi płatkami na tapecie). Fiolet jako uzupełnienie takiej naturalnej palety wypada wyjątkowo dobrze- nie bez powodu uważa się go za barwę symbolizującą skupienie, sprzyjającą medytacjom i podróżom wgłąb siebie. Nowoczesne rozwiązania przestrzenne zostały "podrasowane" kilkoma klasycznymi dodatkami ( kinkiety, stylizowane krzesło), które wnoszą dodatkowe ciepło i poczucie bezpieczeństwa.


Bardzo polecam takie zestawienie osobom, które w sypialni pragną po prostu porządnie się wybyczyć;). A jakie są Wasze ulubione zestawienia pro-relaksujące? Komentarze (3)
autor:madera1m  dodano: 2015-03-04 | 20:43:43
Pytasz o zestawienia pro-relaksujące....u mnie to kieliszeczek dobrego trunku,wygodny materac,kolejny odcinek "Seksu w wielkim mieście" i niechrapiący małż u boku :)
Kolory ziemi,szarości i biele bez szału macicy :)pozdrawiam i podziwiam za kolejne niebanalne wnętrza.
Odpowiedź do madera1m
autor:majolika  dodano: 2015-03-05 | 15:13:15
I o to chodzi;) Bez wymienionych okoliczności, tak zwanych darów losu, nawet najlepszy projekt nie da rady
autor:poddebemmurator  dodano: 2015-03-12 | 23:01:47
Wanna, piana, winogrona, wino, muzyka. A w sypialni beż, krem, duuuużo poduszek, wygodny materac, miękkie zasłony, drewno. Długo nie miałam na moją pomysłu, teraz po omacku coś powstaje, ale w bólach. Moja musi być też garderobą - proza życia. Ale dla mnie te 100 metrów domu to wielkie spełnienie marzeń. :-) w bloku nie mielibyśmy w ogóle sypialni tylko rozkładaną kanapę w salonie ;-)
Aby dodać komentarz musisz się zalogować - logowanie

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się - rejestracja