Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
330191 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Pstryczek

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
U nas na klatce już jasno- po cięzkich walkach wewnętrznych zrezygnowałam z układania kabli w napisy. Tata i tak się nieźle narobił przy tym prostym układzie, za zawijasy chyba by mnie zamordował.  Nie ma jednak tego złego, bo zostało mnóstwo miejsca na ekspozycję moich bohomazów - wreszcie, po kilku latach zobaczą światło dzienne, tylko muszę kupić szkło i ramy, na co pewnie wydam fortunę ( nie opierniczam się z formatami, takie wielkości ściany są akurat;). Pewnie będą to któreś z tych:Albo tych:
 Albo innych....


Komentarze (3)
Tytuł: Goła dama wygrywa
autor:doranna2  dodano: 2012-02-28 | 10:49:55
Fajne te twoje prace, szczególnie podoba mi się zastosowanie kartonu zamiast płótna. Też mam w planie by powiesić jakieś moje bohomazy, pomimo szczerych chęci ludzie jakoś mi nie wychodzą. Więc pozostaje coś w stylu Jackson Polock, jak coś schrzanię, zawsze można powiedzieć, że artysta miał taki zamiar.
autor:siedlisko7785  dodano: 2012-02-28 | 13:15:25
rower! chęnie bym kupiła...
autor:majolika  dodano: 2012-02-28 | 17:14:37
Rower odjechał do mojej przyjaciółki...już się nie mogę doczekać dnia, gdy się odbiję od dna finansowego i odkupię farby które zginęły śmiercią marną w zeszłorocznej powodzi. I będą kolejne rowery, oraz para królewska w skali 2:1. Milion pomysłów, materii brak;(

Elektryczek

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Podsumowując- udały nam się trzy rzeczy.
1) za wszystko co jest związane z oświetleniem klatki, czyli pierdyliard metrów czarnego kabla, haczyki, włączniki, puszki oraz oprawy/ lampy sztuk 5 zapłaciliśmy niecałe 500zl
2) system działa! Ponieważ nie mamy włączników schodowych, tylko z każdego można włączyć wszystkie światła ( nie wiem jak to się fachowo nazywa) a włączniki są 4, zrobiła się ponad 20 kabli do połączenia. Do końca nie mieliśmy pojęcia, czy stykną;)
3) Żeby nie było zbyt pięknie, oczywiście zapomnieliśmy o jednym gnieździe, bardzo ważnym, służącym mianowicie do podłączenia światełek oplatających balustradę. Jak dla mnie święta bez światełek to żadne święta, więc łaziłam koło tej ściany na której gniazda zabrakło i kombinowałam, kombinowałam, aż wykombinowałam że pociągniemy tam kabel pod opaską wokół drzwi. Święta uratowane!
 

Komentarze (2)
autor:maopalek  dodano: 2012-02-28 | 11:26:07
ciekawe loftowo. Nieubłaganie fotka przypomina mi zejście w moim bloku do piwnicy w której bawiliśmy sie w berka Biała cegła i włącznik pewnie ma jeszcze gumkę ? która zawsze utrudniała zapalenie światła , włącznik do którego ledwo co dostawałem :) .
A podłoga w końcu ułożona ?
autor:majolika  dodano: 2012-02-28 | 16:27:28
Gumka jest, bezpieczeństwo to podstawa;D
Podłoga jest do polowy, zmieniamy sekcje ogrzewania i jak wylewka ostygnie biore się za resztę- tym razem nie przyjmuję żadnych zleceń, nie pracuję, nie spotykam się ze znajomymi, mam niecałe dwa tygodnie na 35 m +płytki na ścianach w łazience więc cisnę;)
Ale efekt już jest,40 m.kw. Jutro fuguję więc zrobię zdjęcia