Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline majolika blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
371203 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 259

ZAPRASZAM ;))))

autor: majolika blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Pamiętacie stojaki na buty, które zrobiłam ze styropianowych pudełek?

Historia ma ciąg dalszy!

 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia pierwszej części  OPAKOWANIE TO WYZWANIE
 
Występują: 
autorka bloga 
styropianowe opakowania
po raz pierwszy na ekranie- moja ceglana ściana...
 
My mieliśmy mnóstwo zabawy przy kręceniu serialu, mam nadzieję że Wam także sprawi mnóstwo radochy !
Kolejne odcinki będą się pojawiać na MAJOLIKOWYM profilu fb.
 
Teraz już naprawdę musicie nas polubić;)))
Komentarze (6)
autor: alicja21   dodano: 2012-01-31 | 18:37:14
JAK NIE NAPISZESZ KSIĄŻKI Z TYCH TWOICH PRZYGÓD BUDOWLANYCH,TO IDZIESZ NA ZMARNOWANIE! CZYTA SIĘ REWELACYJNIE. JESZCZE ZE DWA REMONCIKI I MOŻESZ SPOKOJNIE IŚĆ W ŚWIAT TERAKOTY ZAROBKOWEJ:)
autor: majolika   dodano: 2012-01-31 | 20:16:13
Z takim błogosławieństwem- nie ma innej opcji;)
autor: siedlisko7785   dodano: 2012-01-31 | 21:59:47
A ja Ciebie sobie jednak inaczej wyobrażałam :). jakąś taką większą, bardziej muskularną... z wielką, czerwoną literą S w niebieskim trójkącie na piersi... A tu taka kruszynka... jestem rozczarowana ;P Ja już Cię polubiłam! Na fejsbuku też :)
autor: majolika   dodano: 2012-01-31 | 22:48:12
Beyonce w teledyskach tez ma mały tyłek! :))) Magia kamery... Bardzo Wam dziękuję, Dziewczyny, za ciepłe słowa i wsparcie. Dzięki Wam mi się chce działac dalej ( bo tak dla siebie to już różnie bywa...;).
autor: doranna2   dodano: 2012-02-01 | 07:26:09
I to jest coś dla mnie, przy moim ograniczonym budżecie. Wszystkie pomysły się przydadzą. Teraz poproszę jak samemu zrobić pustaki z styropianu, jak wykombinować fundament z kartki papieru ha ha. Tak na poważnie fajny film i pozdrawiam prowadzącą.
autor: majolika   dodano: 2012-02-01 | 09:23:37
Kombinowalismy z tymi formami, czy nadadzą się na ocieplenie- w sumie świetny materiał, idealnie by się sprawdził. Ale okazało się że produkcja takiej wytłoczki jest zdecydowanie droższa, niż zwykłego izolatora;(. Jak tylko wpadnę na to, czym zastapić tradycyjne budulce dam Wam znać;D!

Cuda z ledów i karton- gipsu

autor: majolika blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 

Płyty k-g to na polskim rynku stosunkowo świeża rzecz. Jeszcze świeższą jest oświetlenie typu LED. Oba rozwiązania dają sporo możliwości, ale nie da się ukryć że pomysłowość naszych rodaków w ich wykorzystywaniu ( chciałoby się powiedzieć- nadwykorzystywaniu) przekracza granice ludzkiej wyobraźni. Boskiej też. 
Poczwórnie obniżane podświetlane sufity, wnęki we wnękach we wnękach, pierdyliardy światełek na, w, pod kibelkami, wannami, półeczkami, fale, łuki, owale ( zwykle krzywe), każde światełko w domu inne.......aaaach. 
Co my, Polacy, robiliśmy kiedy tych cudów sztucznej i marnej maści ( bo powiedzmy sobie szczerze- k-g  jakościowo jest marne, ledy użytkowego światła raczej nie dają) ?.
Nie wiem, ale większość żyć już bez zaciąganych gipsem wnęk i mieniących się wszystkimi barwami  podświetleń  nie  może. 
Wytłumaczeniem tego fenomenu być może jest stosunkowa niska cena budulca ( choć wykonawcy za obróbkę k-g liczą jak za zboże). Być może dalej wyjątkowo bliska jest naszej mentalności stylistyka rodem z Dynastii podszytej prowincjonalną techniawką. A może tęsknimy za tęczą...
 
Serdecznie polecam research z poniższego linka. Niektóre konstrukcje są tak mistrzowskie, że obawiam się że samemu Salwadorowi Dali nie starczyłoby wyobraźni by coś takiego wykombinować. Zbiór prawdziwych,szajning lajk e star perełek na poprawę humoru :)
 

 

Komentarze (4)
Tytuł: Regipsy
autor: 123budujemypl dodano: 2012-02-01 | 11:27:19
Witam, dziękuje za zamieszczenie oinka do mojego wpisu w moim internetowym blogu - dzienniku budowy, polecam się na przyszość pozdrawiamy Ania i Marcin
autor: majolika   dodano: 2012-02-01 | 11:46:47
Prowadzicie jeden z najbardziej fachowych blogów na jakie zaglądam, mnóstwo cennych wskazówek! Pozdrawiam serdecznie
Tytuł: poddasze
autor: 123budujemypl dodano: 2012-02-01 | 17:05:36
teraz wzięliśmy się za wykończenie poddasza więc będą aktualizacje :-)
autor: majolika   dodano: 2012-02-02 | 16:32:43
Super! :)

Krzywa płytka nie jest zła (?)

autor: majolika blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 Dobra też nie jest, ale żeby nie było że się poddałam;).
Po dość długim okresie niemocy wrócilam na PARKIET. Szału nie ma, ale przeszła mi sabbio-fobia. Już się tych skubanych krzywulców nie boję, choć co paczka to drżenie komór i pot niepewności. Tylko ta przeciwległa ściana tak daleko...
Komentarze (2)
autor: lenka01   dodano: 2012-01-30 | 13:19:59
Kochana masz jakieś wolne terminy na wykończeniówkę??? Świetnie podłoga wygląda!!! Napisz co tam na nią kładziesz,bo wcześniej może mi umknęło...Chylę czoło przed Tobą i Twoimi wyczynami.Jestem pod wrażeniem!!!!!!!! :)))))
autor: majolika   dodano: 2012-01-30 | 14:07:20
ha! Od końca miesiąca jestem do dyspozyci- i to jest absolutnie poważne oświadczenie, od dawna noszę się z zamiarem przekwalifikowania i zostania wykonawcą. Zobaczę jeszcze jak sobie radzę z mniejszymi formatami w łazience i jeśli będzie dobrze- zapraszam;). Na podłodze Tubądzin Natura di Terra, póki co nie polecam- wszystko opisane szeroko w poprzednich postach