Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinemajolika blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: W MAJU 2
327916 odwiedzin | wpisów: 530, komentarzy: 1351, obserwuje: 253

Jak szybko wyeksponować ulubione zdjęcia, czyli kl

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Bardzo lubię rozwiązania tymczasowe, zmienne kompozycje, dekoracje na chwil kilka. Takie ,,wystawy" mają swoje wymagania- a konkretnie jedno, czyli system ekspozycji.
Rzadko kiedy myślimy o tym by zastosować  rozwiązania które nam ułatwią szybkie zmiany- zwykle jak Polak coś powiesi, to mu wisi do końca życia;)
 
Sposoby na efektowne ekspozycje domowych fotografii  na wmaju2
polub nasze fb!
 dziurawy monolit / 129 ARCHITECTS

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 Wnętrze pospolicie- dziwne; futurystyczna stylistyka która opatrzyła się już do granic możliwości, w tym wydaniu jeszcze przykuwa oko. Patetyczne monolity rozweselone wycinanką tracą swoją bufoniastość i nabzdyczenie, sprawiają że wnętrze staje się optymistyczne.Zabieg polegający na skontrastowaniu dwóch ( tylko!) wartości, gładkiej higienicznej bieli i surowego drewna, przewałkowany na milion sposobów w tym projekcie nadal urzeka świeżością; może dlatego że został skomponowany na ciekawej zasadzie ( chropowate wnętrze w gładkiej skorupce), a może o sukcesie decydują elementy pozornie przypadkowe, sprytnie udające chaos i nieudolność. Wielki plus ode mnie za przełamanie stereotypu sterylnych wnętrz- przedmioty użytkowe, mały bałaganik stanowią o tym że budynek staje się domem, a nie maszyną do mieszkania i jest bardzo ok! Patent na fragmentaryczne odsłonięcie monolitycznych szaf, pozwalający na wyeksponowanie ,,życia wewnętrznego" - wart zapamiętania. 

 
blog budowlany - mojabudowa.pl
 
więcej zdjec na wmaju2
polub nasze fb!

 

 

 

56. Zamalowywanie farby magnetycznej

autor: majolika blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 3!

Dokładnie tylu warstw zwykłej, przeciętnej, białej farby farby potrzeba by przykryć smolistą czerń magnesówki.
Po pierwszej warstwie myślałam że czeka mnie co najmniej pół roku regularnego nanoszenia kolejnych warstw, a tu niespodzianka- naprawdę bardzo łatwo ją pokryć! W przypadku farb kolorowych, mocno napigmentowanych powinny wystarczyć 2 warstwy. Powstaje gładka, regularna powierzchnia która niczym nie odróżnia się od reszty ściany- nie malowałam całych powierzchni, tylko fragmenty. Pod wierzchnią emulsją znika tez charakterystyczna chropowatość. Tym samym dementuję plotki i pomówienia odnośnie tej farby;). Jest wdzięczna, fajna i dobrze współpracuje! 
 
blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl
 
Teraz, gdy tylko skończę malować sufity, rzucam kolejną czerń na ściany- do pisania. Magnetyczną i tablicówkę można łączyć, więc ściany będą do przyczepiania i bazgrania.